Naše heslo - respekt a pokora

K vzhledem ke coronavirové situaci, která tento rok pokračovala, jsme byli nuceni s trénováním začít až 23.7.2021. Loňská sezona byla zrušena a my nevěděli, jak to bude se zezonou nasledující. Proto jsme začali trénovat 3x tydně s tím, že první 2 týdny jsme nachystali (trenéři Robert Tydlačka a Radovan Škabraha) skupinové výběhy v přírodě proložené posilováním, protože kluci, i když měli obrovskou chuť, tak ta pauza byla obrovská a logicky se to odrazilo na jejich kondici. Musíme, ale oba říct, že kluci chodili poctivě a veškeré tréninkové jednotky, které měli, tak absolvovali s obrovským nasazením a odhodláním. Za jejich přístup jim patří velké poděkování, protože kluci přecházejí do puberty a tak se snažíme jim předávat nejen fotbalové věci, ale už tak trochu jim předat i věci do života, které považujeme za normální a slušné.

Naše heslo - respekt a pokora!!!

Po těžkém drilu a jen trénování jsme začali hledat možnosti, jak klukům dopřát to, aby hodiny ztrávené na tréninku mohli přenést i do zápasu. Nechali jsme se inspirovat loňským rokem, kdy muži měli Valašskou ligu, kterou jsme oba trenéři hráli. Oslovili jsme týmy z Valašského Meziří (2007), Juřinku starší dorost a Jarcovou-Jablůnku a domluvili si jednu schůzku a bylo domluveno. Robert Tydlačka udělal rozpis zápasů a my měli pro naše kluky inspiraci do dalších tréninků. V této ,,soutěži" jsme obsadili 3. místo, se kterým jsme jako trenéři byli spokojeni, protože všechny týmy hrály v té době o soutěž výš.

Poté jsme uspořádali společně s madšími žáky a rodiči výšlap na Lysou horu, což i přes nepřízeň počasí bylo pro nás všechny velkým zážitkem.

Podzimní část sezony 2021/22 nám začala 29.8.2021. Vzhledem k nízkému počtu týmu v okresním přeboru (7 týmů) se rozhodlo, že se bude hrát 3 kolově, což všechny týmy kladně přivítaly. Po odehrání 8 zápasů patřila našemu týmu 2. příčka se 16 body a skore 41:26. Mrzí nás jen jediná věc a to, že do dvouutkání se suveréní Juřinkou (9 zápasů a 27 bodů), jsme měli problém se sestavou. V zápase na Juřince jsme čekali na auto, které dovezlo naše 4 hráče z Fryštáku, kde hráli dopoledne za dorost a logicky kluci nemohli odevzdat 100% a poté hned v týdnu, kdy s naší sestavou otřáslo 8 omluvenek a my byli nuceni k zápasu nastoupit i s madšími žáky.

Celkově ale musíme být za podzimní působení našeho týmu maximálně spokojeni a klukům patří ještě jednou velký dík.

Radovan Škabraha

IMG-20211206-WA0001_2.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.