Závěrem k padesátileté historii hrachoveckého fotbalu

Ohlížíme-li se zpátky na dlouhou cestu 50 let hrachoveckého fotbalu zjišťujeme, že celá naše činnost má svůj smysl. Fotbal v Hrachovci se zařadil na přední místo nejen sportovního, ale i společenského dění v obci. Dřívější louky a pasinky nahradila sportovní hřiště, která dnes výrazně ovlivňují aktivní sportovní činnost a bez kterých není dnes možné úspěšně tuto činnost dále rozvíjet.

Účast družstva mužů v I.B třídě St. FŽ, reprezentace družstva dorostu, družstva žen a dva žákovské kolektivy – to všechno je živá současnost hrachoveckého fotbalu.
Oddíl fotbalu se stal již tradičně pořadatelem celé řady různých kulturních akcí, které mají svůj ohlas i v širokém okolí. A tak oddíl je i tímto způsobem zapojen do široké sféry kulturního a společenského života.

Projdeme-li sportovním areálem, upoutají naši pozornost nově vybudované šatny, sociální zařízení s teplou vodou, upravená hrací plocha, parket, bufet a nová klubovna. To všechno si vybudovali hrachovečtí občané – příznivci kopané, hráči a členové výboru brigádnicky. Je to velké dílo malého vesnického oddílu.
Jsme hrdí na to, že se nám daří práce s mládeží, kde dosahujeme trvale dobrých výsledků. O životě a činnosti našeho oddílu by se dalo napsat mnohem více. Jsme si vědomi, že jsme se nezmínili úplně o všech úspěších či porážkách. A tak je nutné poděkovat všem, kteří se o dobré jméno hrachoveckého fotbalu zasloužili. Funkcionářům, hráčům, rozhodčím a v neposlední řadě všem příznivcům a divákům.

Almanach_22.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.