Tatran Všechovice - SK Hrachovec   4:1

Zápas s divizními Všechovicemi jsme odehráli se ctí. Výsledek je trochu krutý, nebýt neproměněných šancí, byl by veselejší.

Už ve 2. minutě šel sám na brankáře Varga, ale minul. V 10. minutě všechovický Hofmann otevřel tvrdou střelou skóre zápasu a bylo 1:0. V 15. minutě bylo vyrovnáno, Malý přesnou střelou k tyči skóroval. První poločas jsme odehráli velmi dobře, i když měl soupeř převahu.

Ve druhé půli byly pasáže, kdy jsme se Všechovicím vyrovnali. Škoda ale nevyužitých šancí. V 68. minutě šel Škabraha sám bez gólového efektu, poté měli šance Vaigl a Varga. Soupeř ale na rozdíl od nás trestal a v 75. a 79. minutě zvýšil na 4:1.

I tak je hráčům třeba poděkovat, zápas jsme zvládli se ctí.

Sestava: Růžička – Šnajdr, Solanský, Šafář, Brázdil Filip – Horák, Lušovjan, Michalák, Janošek, Varga David, Malý

Střídali: Vaigl, Brázdil Tomáš, Varga Martin, Škabraha