Valašské Meziříčí "B" - SK Hrachovec "A" 1:2 (1:0)

Střelci: 55. a 74. Oliver Walder

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas s Valašským Meziříčím se ze začátku vyvíjel velmi dobře. V prvních dvaceti minutách jsme měli více ze hry, své šance měli Žák a Heřmánek, ale nic jsme neproměnili. Od dvacáté minuty se hra vyrovnala, domácí šli zaslouženě do vedení, z levé strany nás hodně školil Jonáš Vrána. V posledních minutách prvního poločasu se dvakrát neprosadil Žák a tak jsme šli do šaten s prohrou 1:0.

Druhý poločas už jsme začali být více na míči a soupeře jsme začali přehrávat. Zaslouženě jsme zápas Oliverem Walderem otočili. Byly další šance opět zase Žákem a výsledek mohl být i větší. Na druhé straně mladý celek Valašského Meziříčí nám dělal velké problémy, hlavně po rychlostní stránce."

Sestava: Růžička - Šafář, Varga D., Žák, Škabraha, Heřmánek, Novák, Walder, Volek, Malý, Varga M.

Střídali:  Brázdil, Rus, Šnajdr, Janošek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.