TJ Valašské Meziříčí "B" - SK Hrachovec "A"   2:4 (1:0)

Dopolední zápas v Hrachovci, i když Valmez byl domácí, nabídl velmi pěknou podívanou. Mladí hráči Valmezu byli v úvodu lepším mužstvem a v 8. minutě šli do vedení. Za Hrachovec zahrozil Žák slabou ranou a Horák málem překopl zábrany. Rychlost mladého kolektivu dělala Hrachovci velké problémy, hlavně z levé strany, kde nestíhali Solanský, Novák i Škabraha. Velmi dobře hrál ovšem Šafář, který hodně chyb hasil, a ani Varga neměl svůj den.

Druhý poločas Hrachovec na domácí Valmez vletěl a v 48. minutě proměnil svůj důraz v gól Orság – 1:1. Netrvalo dlouho a Pryhara z vápna trefil tyč, Škabraha vrátil míč do vápna a Orság obrátil stav na 2:1. To už Valmez hrál v deseti, do šaten šel Koleček, ale místo aby Hrachovec dominoval, dal si čistého vlastňáka Solanský - 2:2. To ovšem nastartovalo hosty z Hrachovce k větší aktivitě a ti se tlačili na branku soupeře.  V 71. minutě zahrával Novák standardní situaci a Žák vyskočil nejvýš – 3:2. Orság sice signalizoval zakončení, ale míč trefil až za čárou skoro v síti, tak se hattrick nekonal. A to mu dal dnes trenér celý zápas. V závěru zvýšil Škabraha, když tečoval střelu Horáka, která směřovala do brány - 4:2.

Velmi cenná výhra, doufám, že hráči nebudou moc slavit, nechceme žádné další zranění. Po vítězství s Vidčí hráči tak slavili, až se zranil vedoucí mužstva. Přejeme mu uzdravení, obočí je v pořádku, akorát je rozbitá lavice, to bude stát hodně peněz.

Sestava: Růžička – Varga David, Šafář, Solanský, Novák, Lušovjan, Horák, Pryhara, Škabraha, Orság, Žák

střídali: Janošek, Brázdil, Janda, Bajar

Trenér: Dušan Janošek

Vedoucí mužstva: Josef Stromšík