TJ Štítná nad Vláří - SK Hrachovec 0:2 (0:1)

Branky: 15. Vrána Jindřich, 49. Heřmánek David

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas ve Štítné se od první minuty vyvíjel v naší režii. První poločas jsme byli více na míči, měli jsme balón pod kontrolou. Soupeře jsme přehrávali hlavně ve středové řadě, kdy Kuba Malý, Heřmánek a Žák byli silnější na balónu a výsledkem prvního poločasu byla branka na pět doteků, kdy se po krásné akci trefil Jindra Vrána. Domácí zahrozili až na konci poločasu. Ve 40. a 43. měli dva náznaky ze standardek, tam se mohlo klidně i vyrovnat, to ale bylo od domácích vše. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že podržíme balón, budeme hrát více kombinačně, výsledkem byla nádherná branka Heřmánka, který z pětadvaceti metrů nádhernou střelou vymetl šibenici domácího gólmana. Poté jsme kontrolovali míč. Dvanáct minut před koncem ovšem domácí riskli vše na útok a výsledkem byla tyčka, když přehodil jeden z hráčů Michuta, to ale bylo ze strany domácích vše. Závěr jsme kontrolovali a zaslouženě jsme vyhráli. Pozitivem je zase vítězství 0:2 a bez inkasované branky a to už něco znamená.  My vás všechny zveme na zápas s Kvasicemi. Hraje se netradičně v sobotu v deset hodin."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Novák, Vrána Jindřich, Volek, Heřmánek

Střídali: Varga David, Adamík, Brázdil, Škabraha Adam