TJ Sokol Valašská Polanka - SK Hrachovec "A" 3:4 (3:2)

Branky: 10. Malý Jakub (pen.), 41. a 79 Žák Matěj, 75. Walder Oliver

Radovan Škabraha, hráč:

"Přijeli jsme do Polanky s velkou pokorou. Sami víme, jak se soutěž vyvíjí, jaký máme náskok a kolik potřebujeme uhrát bodů. I když jsme dnes neměli trenéra, před zápasem jsme si myslím řekli ty nejdůležitější věci a od toho se odvíjel i úvod zápasu, do kterého jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme na balóně a hráči Polanky měli vzadu s námi velký problém. V 10. minutě byla na Ondru Janoška jasná penalta a Kuba Malý s přehledem proměnil. Paradoxně nám to asi i trochu i uškodilo. Terén hodně klouzal, bylo to rychlé a de facto jsme dostali dva góly z našich hloupých chyb, když jsme ve středu hřiště dvakrát ztratili balón. Byla tam ještě komplikace za stavu 3:1, když David Volek udělal jasnou a zbytečnou penaltu. Naštěstí Polanka jen trefila břevno a od toho jsme se odpíchli. Polanka, i když to tak nemuselo vypadat, má velice dobrý přechod do útoku a s tím jsme měli v prvním poločasu obrovský problém. Ještě před poločasem jsme ale po trestném kopu Kuby Malého a po teči Žáka stav snížili, což nás dost nakoplo.

O poločasu jsme si řekli pár vět, byli jsme prostě v klidu, jen jsme si připomněli, co budeme hrát, co nám jde nejlíp, v čem jsme nejsilnější a to jsme začali praktikovat. Ve druhém poločasu se hrálo jen na branku Polanky. Držení míče bylo postupně v poměru 80:20. Pak jsme trefili na 3:3 a postupně na 3:4 a silou, kterou máme uvnitř týmu, jsme si to už dohráli. Jdeme slavit a budeme plánovat, co bude za týden."

Sestava: Růžička - Pryhara, Varga D., Žák, Janošek, Novák, Walder, Volek, Horák, Malý, Varga M.

Střídali: Škabraha, Janda, Brázdil, Strakhotskyy, Bajar

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.