TJ Sokol Ústí - Střítež n. B./Hrachovec "B" 2:4 (2:3)

Branky: 3. Reshetniak, 16., 40. a 89. Bodnia

František Solanský, trenér:

"Byl to velice vyrovnaný zápas, soupeř měl vysokou kvalitu a šikovné kluky, což také odpovídalo výsledku. Až do 89. minuty to bylo 2:3. Po každém našem gólu dokázal soupeř okamžitě odpovědět, až do 40. minuty, kdy jsme před poločasem dali na 2:3. A tento stav jsme si zkušeně pohlídali. O půlce jsme si řekli, jaké máme další plány a ty kluci samozřejmě plnili. Do druhého poločasu jsme šli se stejnou chutí jako do toho prvního, náš gólman chytil tři jasné tutovky, další tři jsme my nedali, nelepilo nám to a jejich gólman byl výborný.  Oni měli šance, my jsme měli šance, my jsme ale byli lepší v zakončování. Kluci bojovali od začátku do konce a jsem velice spokojený s výkonem hráčů, udělali mi radost a napravili chybu z předchozího zápasu. Dnes jsem velice spokojený a děkuji klukům za předvedený výkon."

Sestava: Vozák - Bajar, Bodnia, Boruta, Beno, Žák, Reshetniak, Seidl, Kliment, Soima, Vrána Jiří

Střídali: Weiss, Škabraha A., Brázdil