TJ Sokol Střítež/Hrachovec "B" - TJ Sokol Huslenky 10:2 (3:2)

Branky: 20., 28., 30., 68. a 71. Žák, 52. a 58. Seidl, 63. Bajar, 80. a 82. Solanský

Radovan Škabraha, trenér:

"Opět jsme chtěli odčinit neúspěch z předchozích zápasů. V úvodu se nám nedařilo, i když jsme byli herně lepší. Dnes se to všechno sešlo, měli jsme Žáka, který nám chtěl přijít pomoct a kdybychom měli i Petra Bajara v plné síle a plné formě, tak by zápas neskončil 10:2, tak jak skončil, ale skončilo by to s patnácti, osmnácti brankami. Dominovali jsme od první minuty, byli jsme první na balóně, i když jsme prohrávali 0:1 tak jsme byli úplně v klidu, protože jsme věděli, že Huslenky, ke kterým máme respekt, tak není soupeř ani okresního přeboru. Takže první poločas 3:2, nechali jsme si dát dvě hloupé branky. O poločase jsme si něco řekli a Žák chtěl, abychom všechno hráli na něj, prostě bylo vidět, že je nabuzený, že chce hrát. Dalším faktorem tam byl Seidl, který byl dnes neskutečný, řekl si o pozici Messiho a do poslední chvíle to plnil a byl neskutečný. Takže víme, na čem máme pracovat, víme, že tu kvalitu tam máme a uvidíme, co bude příští rok. Tímto bych chtěl všem klukům poděkovat. Byla to dneska bomba. 10:2 hovoří za vše. Děkuji všem."

Sestava: Brázil - Bajar, Olšovský, Šnajdr, Strakhotskyy, Michalák, Seidl, Žák, Mikulenka, Novák, Řehák

Střídali: Míček, Solanský, Freisler

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.