TJ Sokol Kateřinice - SK Hrachovec "A"   1:2 (1:0)

Branky:  67. Rus Mykola, 89. Varga David

První poločas byl velmi kvalitní, fotbal se hrál z obou stran, my jsme měli mírně navrch. Přesto jsme od 7. minuty prohrávali 1:0. Vzápětí ale Varga Miroslav zahodil tutovou šanci, následně Orság ani Žák své možnosti nevyužili.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se dvěma změnami, na hřiště šli Šafář a Rus Mykola a hra se ještě zlepšila. Výsledkem bylo v 67. minutě vyrovnání, když se trefil právě Rus Mykola – 1:1. V 90. minutě rozhodl další střídající hráč Varga David – 1:2.

Zápas byl velmi kvalitní. I když tam byly drobné chyby, soupeř na nás nestačil. My jsme střídali kvalitu za kvalitu, soupeř si svým střídáním vůbec nepomohl.

V neděli 14. 8. 2022 přijede do Hrachovce tým Velkých Karlovic, zápas začíná v 17. hodin. Všichni jste zváni.

Sestava: Růžička – Volek, Pryhara, Žák, Šnajdr, Malý, Orság Michal, Varga Miroslav, Novák, Škabraha, Walder

Střídali: Janošek Ondřej, Rus Mykola, Varga David, Šafář, Bajar