TJ Sokol Francova Lhota - SK Hrachovec "A" 1:1 (0:1)

Branka: 41. Malý

Dušan Janošek, trenér:

"My jsme dnes ve Francově Lhotě předvedli festival zahozených šancí. První poločas jsme sice šli do vedení, ale branka nám nebyla uznána. Vzápětí zahodili své šance Kuba Malý, Heřmánek, Žák, a další hráči a do poločasu jsme měli vést 0:5, možná 0:6. Ve 41. minutě jsme šli Kubou Malým do vedení 0:1. Druhý poločas se odvíjel ve stejném rytmu, pouze s tím, že po ruce Heřmánka zahrávali domácí pokutový kop, který nejdříve Michut chytil, ale po odvolání pomezního rozhodčího, což se málokdy vidí, se penalta opakovala a domácí vyrovnali na 1:1. Přesto jsme měli celý druhý poločas zápas pod kontrolou, ale bohužel nemohoucnost našich hráčů, když další tři tutovky zahodil Kuba Malý, další tři Źák, Heřmánek, který minul bránu, Reshetniak-. Byl to, když to tak řeknu, festival zahozených šancí z naší strany."

Sestava: Michut - Strakhotskyy, Pryhara, Malý, Žák, Reshetniak, Volek, Horák, Heřmánek, Bodnia, Nezhoda

Střídali: Škabraha A., Brázdil