TJ Sokol Choryně - SK Hrachovec 1:4 (1:1), čtvrtfinále Poháru

Branky: 38. Pokorný, 68. Varga M., 73. Žák, 86. Vaigl

Dušan Janošek, trenér:

"Dnešní pohárový zápas s Choryní se odehrál na velmi dobře připraveném hřišti. Kdyby byl takový trávník ve Slušovicích, tak jsme asi neprohráli. Od začátku se hra vyvíjela velmi opatrně, Choryně byla dobře připravená a organizovaná, hlavně v obranné činnosti, takže nás první poločas do nějaké tutovky nepustila. My jsme prohrávali 1:0, ale hned jsme odpověděli Pokorným na 1:1. Druhý poločas byl už o něčem jiném. Začali jsme kontrolovat míč, soupeře jsme přehrávali a dostali jej pod tlak. Výsledkem byly tři zasloužené branky, když se prosadili Varga Miroslav, Žák a Vaigl, navíc domácí brankář chytil ještě další čtyři tutovky. Myslím, že vítězství před početnou diváckou kulisou je zasloužené. No a teď se budeme připravovat na Slušovice. Pohár je naším cílem a samozřejmě jej chceme vyhrát."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Varga D., Žák, Janošek, Reshetniak, Vrána Jindřich, Nezhoda, Volek, Bodnia

Střídali: Škabraha A., Malý, Vaigl, Horák, Varga M.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.