TJ Kelč – SK Hrachovec "A“   1:3 (1:1)

Cenné vítězství v Kelči po nijak oslnivém výkonu. Od 1. minuty se nám nedařila kombinace, volili jsme pomalou hru, kupili špatné přihrávky a úplně se přizpůsobili hře soupeře. Navíc jsme začali nakopávat vysoké míče, se kterými si stopeři Kelče poradili. Soupeř nás za první poločas ohrozil jen jednou, my jsme šanci rychlonohého Pryhary využili k vedení 0:1. Vzápětí se proháčkoval Pryhara, ale Lušovjan z malého vápna minul.

Začátek druhého poločasu jsme zaspali a domácí vyrovnali. Poté byla pasáž, kdy jsme vůbec nehráli a po hřišti jen chodili. V 60. minutě došlo ke třem střídáním a Šnajdr, Varga a Vala výrazně ožili. V zápětí byl faulován Žák před hranicí velkého vápna, míč si postavil Pryhara a výstavně vymetl šibenici -1:2. Začali jsme mít navrch a domácí jsme začali přehrávat. V 78. minutě utekl obraně Vala, šanci ale zazdil, Bajar ale krkolomně dostal míč do sítě – 1:3. Závěr už jsme drželi balón a soupeři ho nepůjčili. Výhru bereme, ale výkon nebyl dobrý.

Ve čtvrtek přijede Podlesí a to bude jiné kafe. Jak se říká, derby nemá favorita.

Branky: Pryhara 2, Bajar

Sestava: Růžička – Volek, Solanský, Horák, Škabraha – Janošek (60. minuta Šnajdr), Žák, Šafář, (81. minuta Brázdil Filip), Lušovjan (60. minuta Varga David) – Orság (60. minuta Vala), Pryhara (75. minuta Bajar)

Dušan Janošek

IMG_4319_604.jpg

IMG_4333_605.jpg

IMG_4260_601.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.