TJ Osvětimany - SK Hrachovec "A" 0:4 (0:3)

Branky: 11. a 60. Malý, 24. Vaigl, 40. Pokorný

Dušan Janošek, trenér:

"Dnešní zápas v netradičním čase v deset ráno a v Osvětimanech nádherně nachystané hřiště. Před zraky Vratislava Mynáře jsme první poločas hráli velmi dobře, možná jsme i dominovali, výsledkem byly v první půli tři branky zásluhou Malého, Vaigla a Pokorného a ještě hlavička Vaigla měla skončit brankou a měli jsme tam ještě další dvě šance. Domácí v první půli hráli velmi aktivně, do šestnáctky se ale nedostali, až ve 30. minutě měli šanci na zkorigování na 1:2. Ve druhé půli jsme již byli značně dominantní, přidali jsme čtvrtou branku a mohli jsme využít další možnosti. Domácí kombinovali dobře v poli, ale šance neměli. Navíc ještě Janošek v 80. minutě trefil břevno, takže výsledek mohl být ještě vyšší. Stokilometrový výlet, i tak jsme spokojení, máme tři body."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Novák, Volek, Horák, Heřmánek, Bodnia

Střídali: Janošek, Varga M., Reshetniak, Vrána Jindřich