TJ Horní Lideč – SK Hrachovec „A“   1:1 (0:0)

Vyrovnané utkání, v prvním poločasu jsme nevyužili šance Žáka a Valy, Šafář trefil tyč. Na druhé straně nás podržel Růžička, po šanci domácích.

Druhý poločas se již odehrával ve středu hřiště a byl to spíš boj a spousta soubojů, fotbal šel stranou. Snažili jsme se oživit hru střídáním, ale hra byla stále stejná. V 84. minutě zahrávali domácí standardní situaci z hloubi pole, míč propadl mezi stopery Horáka a Solanského a domácí šli do vedení 1:0. Nesložili jsme zbraně a v 88. minutě byl faulován Šafář a penaltu s přehledem proměnil Nazarii Pryhara, nová ukrajinská akvizice.

V neděli nás čeká derby s Podlesím a tak vás všechny zveme na zápas. Výkop je v 15:30 hodin v Hrachovci.

Sestava: Růžička - Volek, Solanský, Horák, Novák (84. min. Pavelka), Janošek (65. min. Lušovjan), Michalák, Žák, Šafář, Vala (65. min. Bajar), Orság (46. min. Pryhara)

Zápas s Podlesím přeložen na čtvrtek 14. 4. v 16:30