TJ Horní Lideč - SK Hrachovec "A" 0:5 (0:2)

Střelci: 5. Janošek Ondřej, 11. Malý Jakub (pen.), 48. Pryhara Nazarii, 53. Malý Jakub, 79. Pryhara Nazarii

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas s Horní Lidčí jsme zvládli velmi dobře. Už od prvních minut jsme naší nátlakovou hrou soupeře přehrávali. V 5. minutě se trefil Ondra Janošek, v 11. minutě byl znovu Ondra Janošek faulován v pokutovém území a penaltu proměnil Malý. Potom byla dvacetiminutová pasáž, kdy soupeř hru vyrovnal, ale přesto jsme měli více šancí my, žádnou jsme ale neproměnili. Do šatny jsme tak šli s dvoubrankovým vedením.

Druhý poločas začal jednoznačně z naší strany velmi dobře, když Pryhara zvýšil na 3:0. Vzápětí po signálu navýšil skóre Malý na 4:0 a v 79. minutě skóroval opět Pryhara na 5:0. My jsme měli ještě další tutové šance, které ale domácí gólman chytil. V závěru se nám zranil Maksym Rus, vypadá to na problém s kolenem, doufejme, že to nebude nic vážného.

Zápas jsme splnili, jeli jsme do Lidče pro vítězství a byli jsme po celý zápas lepším celkem. 0:5 je krásný výsledek."

Sestava: Růžička - Majštiník, Pryhara, Šnajdr, Janošek, Škabraha, Rus Mykola, Novák, Walder, Horák, Malý

Střídali: Rus Maksym, Brázdil, Orság, Varga D., Varga M., Volek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.