TJ FS Napajedla - SK Hrachovec 2:0 (2:0)

Dušan Janošek, trenér:

"Na dnešní zápas na půdě Napajedel jsme nastoupili v silně okleštěné sestavě. První poločas nás domácí trošku zatlačili a byli lepší týmem. Výsledkem byly dvě rychlé branky, kdy obě zapadly Michutovi do šibenice, byly to krásné branky, krásné střely. My jsme měli jenom náznak za stavu 0:0, když se prodíral Jindra Vrána, ale byl na poslední chvíli zblokován stoperem. Ve druhém poločase se hra vyrovnala domácí se zatáhli do bloku a více bránili. My jsme od 65. minuty měli platonickou převahu, ale bohužel bez gólového efektu. Byl tam jenom náznak Matěje Vaigla, taková pološance hlavou, což ani nelze brát jako šanci. Tento zápas měl jedno pozitivum, že dostali šanci mladí kluci Škabraha, Adamík, Jirava a do sestavy se dostali také Brázdil s Bajarem. Přesto všechno si myslím, že to byl jeden ze slabších soupeřů. Kdybychom hráli v silnější sestavě, tak bychom tam asi neprohráli. Ale to jenom kdyby a na to kdyby se nehraje."

Sestava: Michut - Bajar, Pokorný, Varga D., Malý, Škabraha A., Vaigl, Vrána Jindřich, Brázdil, Volek, Heřmánek

Střídali: Adamík, Jirava, Seidl, Horák