Střítež n. B./Hrachovec "B" - Sokol Hošťálková 3:1 (1:1)

Branky: 26. Reshetniak, 70. a 90. Žák

Matěj Žák, hráč:

"Do zápasu jsme šli s tím, že chceme určitě vyhrát. Dnes jsme na to měli velmi kvalitní tým, bylo tam pár kluků z Hrachovce z áčka a myslím, že jsme v prvních dvaceti minutách předváděli velmi kvalitní výkon a chyběly tomu jenom góly.  Neproměnili jsme penaltu a ještě jsme mohli dát dva, tři góly a mohlo to být 4:0. Potom jsme ale dostali branku na 1:1 a za tohoto stavu se šlo do kabin.

Ve druhé půli jsme byli dlouho na balóně a ze standardky jsme dali hlavou na 2:1 a potom jsme to pojistili na 3:1. Tento stav jsme si už ohlídali až do konce. Myslím, že jsme předvedli dobrý výkon, až na to neproměňování  šancí."

Sestava: Vozák - Bajar, Boruta, Bodnia, Seidl, Reshetniak, Solanský, Kliment, Květoň, Martinát, Žák

Střídali: Weiss, Lušovjan, Štůsek, Bena, Škabraha A.