Spartak Hluk - SK Hrachovec 3:2 (2:0)

Branky: 86. Malý (P), 91. Žák

Dušan Janošek, trenér:

"Hrálo se na výborně připraveném hřišti v Hluku. My jsme začátek zápasu zaspali, domácí byli prvních dvacet minut lepší, my jsme ještě byli asi v autobusu. Poté se hra trošku vyrovnala, přesto šli domácí do vedení s dvougólovým náskokem. Za stavu 2:0 jsme zahodili dvě šance, Vrány a Vaigla. Domácí šli do vedení 3:0, když ještě dvě tutové šance chytil Michut. Za stavu 3:0 šli čtyři domácí sami na Brázdila, ten zachránil a mohlo být vymalováno a po zápase. Přesto všechno byl v 75. minutě faulován v pokutovém území Žák a Malý penaltu proměnil. V 91. minutě snížil hlavou Žák a 96. minutě hlavičkoval opět Žák a domácí gólman fantastickým zákrokem zachránil domácím tři body. Celkově byla hra taková, že domácí si zasloužili vítězství více než my."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Žák, Vaigl, Reshetniak, Novák, Vrána Jindřich, Horák, Orság, Nezhoda

Střídali: Bajar, Malý, Brázdil, Škabraha A.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.