SK Hrachovec "A" - TJ Štítná nad Vláří 4:2 (3:1)

Branky: 16. Vaigl, 27. Heřmánek, 45. (z penalty) a 86. Malý

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas se Štítnou se už od začátku nevyvíjel moc dobře. Ve 4. minutě jsme po ztrátě míče na půli hřiště inkasovali gól po chytré střele hostujícího hráče. Vzápětí jsme se ale otrkali a v 16. minutě už Matěj Vaigl vyrovnal. První poločas jsme dominovali a výsledkem byly další branky Heřmánka a pak po ruce z pokutového kopu Kuba Malý upravil na 3:1.

Druhý poločas už nebyl tak kvalitní přesto všechno jsme měli další šance, které jsme neproměnili, pak se ale ke konci krásně trefil Kuba Malý. V 90. minutě jsme svou nekoncentrovaností v zápase už nezachytili signál soupeře a ten snížil na 4:2. Zasloužené vítězství, jdeme do čela, co víc si můžeme přát."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Vrána Jindřich, Horák, Heřmánek, Varga M., Bodnia

Střídali: Reshetniak, Novák, Volek, Šafář, Janošek