SK Hrachovec - TJ Sokol Nevšová 2:2 (1:1), zimní příprava

Dušan Janošek, trenér:

"Velmi kvalitní zápas s dobrým soupeřem. Prvních dvacet minut jsme měli více ze hry, měli jsme navrch, soupeře jsme k ničemu nepustili a šli jsme do vedení zásluhou Orsága – 1:0. Ve 30. minutě jsme udělali první velkou chybu a soupeř trestal – 1:1. Vzápětí měli šanci hosté ze standardní situace, když nastřelili břevno.

Druhý poločas už byl podstatně vyrovnanější, soupeř hru vyrovnal, nám se moc nedařilo.  Přesto všechno se po jedné vyložené šanci trefil Pryhara z přímého kopu, když chvíli předtím zahrál gólman hostů rukou mimo pokutové území. Soupeř dohrával už jenom v deseti. My jsme hrozili Walderem, měli jsme tam několik závarů a nadějných situací, ale protivník vyrovnal. Takže zasloužená remíza 2:2."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.