SK Hrachovec - TJ Slovan Brvniště 2:7 (1:2), zimní příprava

Dušan Janošek, trenér:

"V prvním zápasu na umělé trávě v Rožnově jsme dokázali v úvodních dvaceti minutách hrát se Slovanem Brvniště vyrovnanou hru. Nejdříve měl slibnou šanci Oliver Walder, poté z dobré pozice Žák minul prázdnou branku a z protiútoku šli hosté do vedení. V prvním poločasu jsme hráli vyrovnaný zápas, dostali jsme sice góly na 0:2, ale poté Žák snížil na 1:2.

Ve druhé půli jsme ještě patnáct minut dokázali vzdorovat soupeři, ale poté se projevila naše slabá fyzická výkonnost. Odpadli jsme a soupeř nemilosrdně trestal. Samozřejmě musíme brát v potaz, že v dresech Slovanu hráli i hráči Žiliny a dokonce i ze zahraničních klubů a poté se to také ukázalo. Soupeř měl hodně velkou kvalitu a ta nás přehrála."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.