SK Hrachovec – TJ Slovan Brvnište   2:1 (0:0)

Soupeř ze Slovenska hrající 4. ligu má ve svém týmu několik hráčů ze Žiliny a Považské Bystrice. Hrajícím trenérem je reprezentant Beninu Issiaka Babatounde Bello  (na fotografii) a dál působí v týmu Ofori Prince, hráč Ghany, který ale nehrál.

Od 1. minuty to byl velmi rychlý a technický fotbal. Hosté byli velice dobří na míči, dobře kombinovali a vysoce presovali náš tým. Nutno podotknout, že naši obránci Žák a Horák hráli velmi dobře a dokázali si poradit s hrou soupeře. Na to navazovala středová řada v čele s Malým, Michalákem a Majštiníkem, takže jsme dokázali eliminovat hru Slovanu. V prvním poločasu jsme měli dva celkem dobré náznaky šancí, hosté zahrozili brankovou střelou, Růžička ale fantasticky vytěsnil střelu nad bránu.

Druhý poločas začal z naší strany o něco lépe, výsledkem byla tyč Malého. V 62. minutě unikl Majštiník, byl faulován před pokutovým územím a jelikož se jednalo o vyloženou šanci, vytasil hlavní rozhodčí červenou kartu a hosté šli do deseti. Následný trestný kop poslal Malý nádherně do šibenice. Vzápětí šel sám na branku Matěj Vaigl, dal ale vedle. Soupeř vyrovnal po hrubé chybě Horáka, je ale třeba říct, že Hory odehrál výborný zápas. V 70. minutě trefil tyč Majštiník a o pět minut později rozhodl Matěj Vaigl po akci Malého s Michalákem. V posledních patnácti minutách nás soupeř zatlačil do defenzivy , zahrával několik rohů a v 88. minutě vyhlavičkoval stařík Brázdil z prázdné brány na roh.

Přípravný zápas splnil očekávání a je třeba hráčům poděkovat. Po Všechovicích a Bystřici pod Hostýnem je to další velmi dobře odehraný zápas. Příští  týden se bude řešit co s Jakubem Malým, zatím je na zkoušce v Bohumíně. Prezentuje se velmi dobrými výkony a zatím není jisté,  jestli odejde. Bospor Bohumín zatím nejeví velký zájem a tak se může klidně stát, že Kuba zůstane v Hrachovci. Šance jsou 50 na 50.

Sestava: Růžička (60. Střílka), Šnajdr, Žák, Horák, Brázdil Filip - Majštiník, Malý, Michalák, Varga David, Volek - Janošek Ondra

Střídali: Vaigl Matěj, Brázdil Tomáš

Dušan Janošek

IMG_3772_2.jpg

IMG_3775_2.jpg

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting