SK Hrachovec – TJ Jiskra Krhová   3:2

V neděli ráno, za krásného počasí, jsme v Rožnově na umělce přivítali účastníka 1.B třídy TJ Jiskru Krhovou.

Už v 5. minutě šel sám na bránu Šafář, ale brankáře Krhové nepřekonal. Až v 18. minutě po chybě obrany Krhové šel Hrachovec do vedení 1:0. Hosté ale brzy vyrovnali.  Ztrátu ve středu hřiště soupeř využil. Novák špatně vystoupil, brankář Střílka řešil situaci špatným výběhem a brance už nešlo zabránit. Naši hráči řešili rychlé útoky příliš zbrkle, nejprve Majštiník místo střely volil nahrávku, Orság špatně střílel a Vala unikl, ale střelou ohrozil jedině vrabce na tréninkovém hřišti.  První poločas nebyl z naší strany dobrý, hosté nás přehrávali zejména ve středu hřiště. Osa Šafář, Michalák hrála hodně vysoko a špatně bránila. K tomu se přidala špatně a pomalu hrající obrana a Krhová toho využila a šla před poločasem do vedení 2:1. Střela z 16 metrů se otřela o tyč a skončila v síti

Ve druhé půli už jsme začali mít hodně navrch, soupeř z Krhové odpadl fyzicky, my jsme ho zamkli na jeho půli, ale gól ne a ne přijít. Dušan Vala šel čtyřikrát sám na brankáře, ale vždy řešil situaci špatně, Orság nebyl důrazný. I když jsme kopali několik rohů, stav byl stále 1:2. Vyrovnání přišlo až v 77. minutě a v 82. minutě jsme strhli vítězství na svou stranu.

Nedělní zápas hráčům moc nevyšel. Nehráli jsme dobře, ale je třeba vyzdvihnout velké nasazení a bojovnost. Po hodech s Bystřicí pod Hostýnem a Slovanem Brvnište přišel v neděli půst.

Sestava

1. poločas: Šnajdr, Solanský, Novák, Brázdil F. – Majštiník, Michalák, Varga M., Bajar – Orság, Šafář

2. poločas: Majštiník, Solanský, Brázdil T., Škabraha – Volek, Michalák, Šafář, Janošek, Lušovjan, Vala

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.