SK Hrachovec - FC Slušovice 1:2p, (0:0), semifále Poháru

Branka: 80. Malý p.

Dušan_02.jpg

Dušan Janošek, trenér:

"Pohárový zápas byl pro diváky velmi kvalitní, s velkým nasazením a bojovností. Všechno předčilo naše očekávání, avšak bohužel jsme nedokázali postoupit do finále. Přesto všechno tento zápas hodnotím velmi kladně.

První poločas se odvíjel vyrovnaně, nejprve nevyužili hosté svoji šanci, my jsme neproměnili situaci, když jsme jenom přestřelili branku.

Ve druhém poločasu jsme si vytvořili dvě šance, přesto byla hra vyrovnaná. Ve 49. minutě šli hosté zaslouženě do vedení, když se po krásné akci trefil z jedné hráč Slušovic. Utkání velmi ovlivnilo neobvyklé chování Matěje Žáka, který patří ke klíčovým hráčům. Zkrat, který udělal po faulu na něj a oplácení, je neomluvitelný. Hosté i my jsme šli v 64. minutě do desíti, přesto všechno jsme dokázali v 80. minutě z penalty vyrovnat. V 86. minutě měl nejprve na noze svoji šanci Heřmánek a vzápětí na to Matěj Vaigl řešil gólovou situaci velmi špatně. Penalty jsou už jenom loterie a vyhrál šťastnější tým Slušovic, který všechny penalty proměnil, my jsme bohužel jednu nedali.

Je to zklamání, ale musíme to vzít a mrzí mě, že nám bude možná chybět na další zápasy vyloučený Žák."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Varga David, Malý, Žák, Vaigl, Novák, Vrána Jindřich, Volek, Heřmánek

Střídali: Brázdil, Reshetniak, Varga Miroslav

Diváci: 110

IMG_8200_2.jpg

IMG_7981_2.jpg

IMG_8131_2.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.