SK Hrachovec "A" - TJ Sokol Nevšová 1:2 (1:1)

Branky: 2. Varga David

Dušan Janošek, trenér:

"Dnešní zápas jsme si vlastně prohráli sami svou nedisciplinovaností a neproměňovaním šancí. V první půli jsme šli do vedení hned ve druhé minutě, když se skvěle uvolnil Varga David. Hosté brzy vyrovnali a vzápětí Varga připravil tutovou šanci Matěji Vaiglovi, který minul prázdnou bránu. Ve 30. minutě jsme vstřelili druhou branku, ale nebyla nám uznána pro údajné překročení autové čáry. Druhý poločas se odehrával většinou na půli hostů, kteří spíš polehávali a nechtěli moc hrát. Ale naše nemohoucnost, kdy zahodili tutové šance Reshetniak, Vaigl Matěj, Heřmánek a Horák, to je pět tutových šancí, které jsme zahodili. Trest přišel v 92. minutě, kdy hosté dostali odražený míč na půlku, my jsme ho nedokázali vrátit a soupeř dal na 1:2. Bylo to zápas o neproměňování šancí, o ničem jiném."

Sestava: Michut - Pokorný, Varga David, Malý, Vaigl, Brázdil, Horák, Heřmánek, Pryhara, Reshetniak, Bodnia

Střídali: Bajar, Volek, Orság, Nezhoda