SK Hrachovec "A“ – TJ Sokol Kateřinice   3:2 (1:1)

Prvomájová oslava v Hrachovci moc fotbalové krásy nepřinesla. Do Hrachovce přijely Kateřinice a s velkým respektem. Domácí šli do vedení už ve 4. minutě, když se po rohu trefil Solanský. Hrachovec hosty zatlačil a náskok mohl navýšit. Nejdříve Janošek Ondra našel Žáka, ale místo střely špatně zpracoval míč a hostující brankář Vrba ho lehce sebral. V 19. minutě utekl Vala, dobře nacentroval, Žák na míč v dobré gólové pozici nedosáhl. Chyběl centimetr. Domácí šance nedali a tak se stalo, co se stalo, nedáš, dostaneš. Vala, jeden z dobře šlapajících hráčů, na půlce ztratil balón a hosté trestali. Střelu Růžička vyrazil a hostující hráč doklepl do sítě. Tady zaspala celá obrana.

Druhý poločas jsme šli na hřiště s tím, že body musíme urvat na naši stranu. Na rohový kop Škabrahy nejvýše vyskočil Žák a bylo 2:1. Dvacet minut před koncem Vala doběhl zdánlivě ztracený míč, brankář hostů zaspal a Vala pohodlně dovezl míč do sítě – 3:1. Další šance zahodil Šafář a Novák, místo aby trefili bránu oba, zakopli míč vysoko nad, Radek Vaigl ho našel až u Valentů. Tři minuty před koncem fauloval Novák a hosté kopali pokutový kop – 3:2 a konec se odehrával v nervech.

7. května zajíždíme k Barošovi do Vigantic a utká se nejlepší útok proti nejlepší obraně. Nehrajeme dobře, ale všichni věříme, že už se to musí zlomit. Doufejme, že už ve Viganticích.

Sestava: Růžička (69. min. Brázdil Filip), Šnajdr (80. min. Bajar), Solanský, Horák Škabraha, Janošek (69. min. Janda), Šafář, Žák, Varga D. (56. min. Novák), Vala, Pryhara (56. min. Volek)