SK Hrachovec "A" - TJ Sokol Francova Lhota 4:1 (2:1)

Branky: 1. Žák, 6. a 71. Vaigl, 48. Malý

Dušan Janošek, trenér:

"Dnešní zápas s mužstvem ze spodku tabulky se ze začátku vyvíjel jasným způsobem. Ve dvacáté vteřině 1:0 a v 6. minutě 2:0. Poté Kuba Malý ve 20. minutě trefil břevno a mohl zvýšit na 3:0, tak se ale nestalo. Jako domácí jsme přestali hrát, hosté převzali iniciativu a výsledkem bylo snížení na 2:1. Začátek druhého poločasu jsme znovu zaspali a hosté šli ve 47. minutě sami na branku a mohli srovnat na 2:2. Ukázalo se, nedáš, dostaneš. Z protiútoku jsme šli do 3:1, pak na 4:1 a pak jsme už zápas kontrolovali až do konce. Rozdíl mezi druhým a posledním mužstvem nebyl tak markantní jako v jiných zápasech."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Vrána Jindřich, Volek, Heřmánek, Varga M., Bodnia

Střídali: Varga D., Janošek, Reshetniak, Horák, Šafář