SK Hrachovec "A" - TJ Osvětimany 2:4 (1:3)

Branky: 41. Žák, 70. Reshetniak

Dušan Janošek, trenér:

"Do Hrachovce přijel na jaře zatím nejlepší soupeř, který měl od první minuty, více balónů na noze, byl více na míči, byl lepší a výsledkem byla 17. minuta, když vedli zaslouženě 0:2. Ve 30. minutě zahodil tutovou šanci Volek, kdy těsně minul prázdnou branku, to byla naše první šance a ve 41. minutě se nádherně do šibenice trefil Žák a snížil na 1:2. Bohužel jsme to neudrželi a o poločase šel soupeř , po naší chybě, již do vedení 3:1. Druhý poločas už jejich hra nebyla tak dominantní, my jsme soupeře přitlačili a výsledkem bylo snížení na 2:3 Reshetniakem, Bohužel jsme další šance, které jsme měli, nevyužili. A hosté nás v závěru trestali zaslouženým vítězstvím 2:4. Pak už jsme neměli sílu na zvrat. Ale jak znova opakuju, v Hrachovci hrál nejlepší soupeř na jaře, lepší než Kvasice."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Varga D., Malý, Žák, Reshetniak, Brázdil, Volek, Horák, Heřmánek

Střídali: Bajar, Novák