SK Hrachovec "A" - TJ FS Napajedla 8:0 (4:0)

Branky: 10. Vaigl, 13. Heřmánek, 25. (vlastní), 32. 48. a 65. Žák, 72. Vrána Jindřich, 81. Malý

Janošek Dušan, trenér:

"My jsme se na zápas s Napajedly precizně připravili, hráče jsme měli načtené, hlavně Krajču a další klíčové hráče. Samozřejmě skončit to takovým výsledkem, to jsem já ani nečekal, chtěli jsme vyhrát, ale hráči podali nadprůměrný výkon. My jsme o poločasu vedli 4:0 a další šance jsme neproměnili. Hosté se vlastně dostali k šanci až v 63. minutě, když jeden z hráčů hlavičkoval vedle. My jsme druhý poločas prostřídali a praktikovali výborný fotbal na jeden dva doteky. Hosté nám hodně pomohli, protože hráli na tři útočníky a to je voda na náš mlýn. Kdyby se trošku zatáhli a hráli více z bloku, asi bychom to měli těžší. Dnešní výkon byl velmi nadstandardní a já musím poděkovat jak hráčům, tak i divákům a všem za krásnou neděli, která byla zde v Hrachovci. Pro Napajedla je to samozřejmě kruté, ale to se někdy stává."

Sestava: Michut - Pryhara,  Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Vrána Jindřich, Bodnia, Heřmánek, Novák

Střídali: Janošek, Volek, Adamík