SK Hrachovec "A“ – SK Vlachovice  6:0 (1:0)

Soupeř z Vlachovic dostal v Hrachovci bůra, ale nebýt několika nevyužitých šancí, mohl být výsledek dvouciferný.

Začátek zápasu nevypadal tak lehce, jak vypadá výsledek. Hosté z Vlachovic pokud měli ještě sílu, tak byli rovnocenným soupeřem. V první půli dostal Hrachovec do vedení Vala – 1:0. Vzápětí byl vyloučen hostující Plšek a hosté šli do deseti hráčů. Od toho okamžiku převzal Hrachovec otěže zápasu a hru kontroloval.

Ve druhém poločasu se roztrhl pytel gólů a Vlachovice nevěděly, kam dříve skočit. Nejprve se trefil Žák – 2:0, vzápětí svým druhým gólem zvýšil Vala na 3:0. Čtvrtý gól si hosté srazili do brány, po střele Pryhary. Na 5:0 a 6:0 zvyšoval Žák a zkompletoval tak svůj první hetrik v hrachoveckém dresu. Další šance spálil Vala, Bajar nepropasíroval míč za bránu a Volek z dobré pozice přestřelil

Ze dvojutkání jsme vytěžili čtyři body. Ztráta s Podlesím může mrzet, ale teď je důležité dovést tři body z Valašských Příkazů. Tam jsme ještě nikdy nevyhráli.

Sestava: Růžička – obrana Volek, Šnajdr, Novák, Škabraha, Solanský – záloha Horák, Janošek, Šafář – útok Vala, Žák – střídali Brázdil F., Bajar, Lušovjan, Michalák, Pryhara