SK Hrachovec "A" - SK Boršice 1:0 (1:0)

Branka: 23. Šafář

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas s nulou, vyrovnaný a vynikající soupeř s velkou kvalitou. My jsme sice měli v prvním poločase dvě šance, ale Vaigl a Reshetniak neuspěli. Hosté měli jednu tutovku, kterou ale zahodili. První poločas jsme možná měli mírně navrch.

Druhý poločas hosté přidali a po sérii několika rohů nás asi v 60. minutě přitlačili a měli více ze hry. My jsme z jednoho brejku mohli Matějem Vaiglem zvýšit na 2:0, bohužel to se nestalo. V závěru jsme to udrželi silou vůle, i když hráče chytaly křeče, protože to odmakali naplno.

Zápas by si zasloužil remízu, ale hraje se na branky a my jsme jednu dali, hosté nedali žádnou a tak to ve fotbalu dneska je."

Sestava: Michut - Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Novák, Vrána Jindřich, Horák, Heřmánek, Varga M., Šafář

Střídali: Varga D., Škabraha A., Volek