SK Hrachovec "A" - FK Luhačovice 1:0 (0:0)

Branka: 76, Jakub Malý (penalta)

Dušan Janošek: trenér:

"Velmi těžký zápas, Luhačovice přijely s hodně defenzivní taktikou. První poločas se hodně zatáhli, hráli z bloku. My jsme měli celý první poločas mírnou převahu, ale bohužel jsme se tam těžko dostávali, jejich stopeři hráli velmi dobře, navíc gólman fantasticky chytal. Přesto všechno jsme měli první poločas dvě šance. Hosté se dostali do náznaku šance Danquah George Amoako, to bylo jediné ohrožení, když přehazoval branku, to byla tutová šance. My jsme druhý poločas zase nastoupili, hra se trošku vyrovnala, ale přesto všecko přišel faul na Reshetniaka a Kuba Malý proměnil penaltu na 1:0. Vzápětí ještě Žák zahodil svou šanci. Hosté začali v závěru vystrkovat růžky, když v posledních minutách měli nakopnutý balón, který propadl, ale naštěstí pro nás to nikdo z hostujících hráčů nedokázal proměnit. Celkovým dojmem zasloužená výhra, byli jsme celý zápas lepší, ale gólově jsme se nedokázali prosadit jako v jiných zápasech. Ale jinak to beru, ten zápas měl náboj, měl grády a byl velmi kvalitní. A jinak zvu všechny diváky, za čtrnáct dní hrajeme s Kvasicemi netradičně v sobotu v deset ráno."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Novák, Vrána Jindřich, Horák, Nezhoda

Střídali: Volek, Varga D., Heřmánek, Bajar