SK Hrachovec "A" - FK Bystřice pod Hostýnem 3:2 (1:1)

Branky: 12. Žák, 86. Malý (PK), 92. Vrána Jindřich

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas s Bystřicí byl velmi těžký. Soupeř od první minuty zaparkoval autobus na velkém vápně a bránil v deseti lidech. My jsme ve 12. minutě šli do vedení 1:0 a vzápětí tutovou šanci zahodil Jindra Vrána. Měli jsme tlak a měli jsme kontrolu nad míčem. Hosté ve 30. minutě z jednoho z brejků udeřili a dali nám gól na 1:1. Asi za deset minut se situace opakovala a hosté mohli jít do vedení 1:2. To se bohudík nestalo a my jsme samozřejmě stále kontrolovali míč. Druhý poločas začal úplně stejně jako ten první, pouze s tím rozdílem, že jsme drželi míč v nátlakové hře a soupeř ale z jednoho z brejků udeřil na 1:2. My jsme dále trpělivě hráli a výsledkem v závěrečných 15 minutách to byl obrovský tlak, dalo by se říct, že to byl takový házenkářský zámek.  V 80. minutě byl nejdříve faulován Šafář a byl z toho pokutový kop na 2:2. a v 92. minutě dotlačil balón silou vůle do brány Jindřich Vrána. Myslím, že i tak je to vítězství zasloužené."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Vrána, Horák, Heřmánek, Bodnia

Střídali: Varga M., Novák, Šafář, Nezhoda