SK Hrachovec "A" -  FC Valašské Příkazy  7:1 (3:0)

Střelci: 10., 41.,48. Žák Matěj, 39. Rus Mykola, 55., 68. Orság Michal, 80. Škabraha Radovan

Dušan Janošek, trenér:

"My jsme věděli o Příkazech, že mají kvalitní hráče Kušniera plus Vaculku, ale i další zkušené borce. Dnešní válec se nám rozjížděl pomalu, první branku jsme dali v 10. minutě, další gól ale padl až v 39. minutě. Hosté dobře zavírali naše centry, které chodily z lajn, stopeři je ale dobře odvraceli, takže výsledek jenom 1:0 platil až do 40. minuty. Pak už jsme se samozřejmě rozjeli. Druhý poločas už jsme dominovali na balonu, Orság a Žák dali krásné branky. V 80. minutě záhrával Škabraha standardku a balón bez teče propadl až za brankovou čáru. V závěru jsme inkasovali, což nás samozřejmě trochu mrzí, byla to chyba, chtěli jsme to uhrát s nulou, ale i výsledek 7:1 je krásný. Všechny vás samozřejmě zvu na příští týden na zápas do Vigantic."

Sestava: Růžička, Šnajdr, Orság, Žák, Škabraha, Rus Mykola, Walder, Volek, Horák, Malý, Varga M.

Střídali: Varga D., Pryhara, Rus Maksym, Janošek, Majštiník