SK Hrachovec "A" - FC Rožnov p. R.   4:1 (3:1)

FC Rožnov byl těžším soupeřem než Vigantice. Šli jsme sice do vedení a 9. minutě díky Dušanu Valovi, který vsítil hattrick, ale další šance zazdil. Ve 20. minutě převzal iniciativu soupeř, ten nás začal přehrávat a výsledkem bylo snížení na 3:1. Vzápětí Vala minul a tak se šlo do kabin za přijatelných 3:1.

Na druhý poločas zůstal s lehkým zraněním v šatně Volek. V 70. minutě  šel ze hřiště Dušan Vala a doufáme, že sval bude v pořádku. Střídající Orság dvakrát selhal ve vyložené šanci, totéž udělal Žák a Janošek Ondra, přesto jsme navýšili díky Matěji Žákovi na 4:1.

Cenné vítězství a Rožnov nebyl až tak špatný soupeř.  Děkujeme zase za početnou diváckou kulisu.

Jak to viděl tréner:

Musím hráčům poděkovat, po Viganticích byli v euforii a tak jsem na ně tlačil, aby Rožnov nepodcenili. Na soupeře jsme vletěli, ale v 15. minutě jsme ztratili soustředění a střed hřiště přenechali hostům. Ve druhém poločasu jsme mohli navýšit vedení, ale Orság a Janošek spálili tutovky a tak jsme vzali za dík, že Žák navýšil na 4:1.

Sestava: Růžička – Volek, Pryhara, Šafář, Solanský, Novák, Škabraha, Horák, Lušovjan, Žák, Vala. Střídali: Orság, Janda, Janošek, Bajar