SK Hrachovec "A" - FC Brumov 4:2 (3:1)

Branky: 28. Malý, 39. Žák, 45. Vaigl, 83. Nezhoda

Dušan Janošek, trenér:

"V Hrachovci se představil po Boršicích asi jeden z nejlepších soupeřů. Brumov hrál první poločas velmi dobře a organizovaně. My jsme přesto všechno měli v prvních 30 minutách držení míče a šli jsme do vedení po standardní situaci, kdy nám vyšel signál a Kuba Malý se nemýlil. V téže minutě jsme se nesoustředili a hned z protiútoku hosté nakopli balón do rohu, kde naši hráči špatně postoupili. Kopala se penalta a tu hosté využili, čímž dorovnali na 1:1. Do poločasu jsme dokázali ještě vstřelit dvě branky Žákem a Matějem Vaiglem a další dvě šance ještě v prvním poločasu neproměnil Matěj Vaigl. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý, přesto všechno se nám ještě podařilo v 83. minutě vstřelit Nezhodou branku na 4:1. V posledních 20 minutách nás dokázali hosté trošičku přitlačit, byla tam chyba Michuta, když špatně rozehrál balón a hosté ale netrestali. Korigující branku na 4:2 jsme dostali v 89. minutě zápasu. Zasloužené vítězství s velmi kvalitním soupeřem. Na to, že je Brumov na spodních patrech tabulky, tak to vůbec nevypovídá o jeho kvalitě."

Sestava: Michut - Pryhara, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Novák, Vrána Jindřich, Heřmánek, Bodnia, Šafář

Střídali: Pokorný, Varga D., Janošek, Nezhoda

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.