SD Střítež n. B./Hrachovec "B" - Sokol Valašská Bystřice 2:1 (0:1)

Góly: 49. Janda, 89. Řehák

Radovan Škabraha, trenér:

"Sobotní zápas jsme zejména v prvním poločasu absolutně nezvládli. Ovlivněno to bylo tím, že kluci z Ostravy přijeli patnáct minut před začátkem. Měli jsme těžké nohy a špatný pohyb. Bystřice neměla vyloženou šanci, přesto jsme z brejku jako první kapitulovali - 0:1. Pak jsme zkoušeli reagovat a přeskupili jsme hru na tři obránce vzadu s tím, že jsme posílili střed hřiště.

Z kraje druhého poločasu se nám podařilo Jandou vyrovnat - 1:1. Měli jsme strašně hodně šancí v tomto zápasu, bohužel jsme je nedokázali všechny proměnit. Prostřídali jsme a v 75. minutě jsme neproměnili penaltu. Nakonec dal Řehák po krásně akci na jeden dotek v 89. minutě na 2:1. A pak jsme šli slavit naši výhru, Pepikovu padesátku a Bohuškovu čtyřicítku. A za tři body jsme byli rádi."

Sestava: Olšovský - Bajar, Strakhotskyy, Michalák, Seidl, Staskevič, Šebek, Mikulenka, Kozák, Šichtář P., Freisler

Střídali: Šimonek, Škabraha A., Janda, Škabraha R., Řehák

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.