Rožnovský turnaj starší přípravky

V neděli se uskutečnil turnaj starší přípravky ročník 2011 v Rožnově pod Radhoštěm. Náš tým byl osloven na poslední chvíli, zda by nesestavil dvě družstva, tak jak je tomu v okresní soutěži. Velká marodka a mnoho omluvenek v týmu černých nás donutilo zrušit plánovaný zápas na umělé trávě v Hranicích, kde by jsme nebyli konkurenčně schopní a na rychlo sestavit společně s ročníkem 2012 a 2013 dva týmy.

Jelikož jsme neměli koho postavit do branky modrého týmu, domluvili jsme se s pořadatelem turnaje, že za oba celky bude chytat Ondřej Liebl, který vyhrál i nejlepšího gólmana turnaje. Během turnaje se nám zranili další dva hráči a tak jsme dohrávali turnaj s 5 hráči v každém týmu. I tak jsme obsadili 1. a 2. místo v turnaji a to i díky zaváhání týmu z Hutiska-Solance, který ač byl posílen o borce z VM U10 prohrál nečekaně v boji o 2. a 3. místo s týmem Kelče. Díky lepšímu skóre byl náš druhý tým (modří) s dvěma prohrami v turnaji  rázem posunut na stříbrnou příčku.

Družstvo U11 (černí) prošli turnajem bez porážky se ziskem plného počtu bodů a oceněním pro Petra Jaroše jako nejlepšího útočníka. 
Zbytek týmu zasluhuje velkou pochvalu, obzvlášť výkony Libora Davida a Matěje Mrliny byly hodně nadstandardní.

Radek Vaigl

IMG-20220205-WA0003_2.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.