Hodnocení hráčů II.

Bajar Petr

Loni nejlepší střelec. Letos jeden gól a to je málo. Nikdo nemá takovou fyzičku jako Petr. Ubližují mu směny a někdy je a někdy nemůže. Ve Francovce šel v poslední minutě sám a nedal. Škoda.


Pavelka Luboš

Zraněná achilovka, moc toho neodehrál. V poslední minutě s Viganticemi prásk a utržená achilovka. Přejeme brzké uzdravení.


Varga Martin

Martin jde na plac až z lávky, ale nikdy nic nevypustí. Velmi platný náhradník. 


Varga David

Z důvodu širokého kádru se zpočátku do hry vůbec nedostal, dokonce si zapsal zápas s Juřinkou ve třetím kole. Naskočil až s Juřinkou a ve Francovce a oba zápasy zvládl velmi dobře. I když už nedává góly je pořád platným hráčem kádru.


Tvarůžek Jiří

Moc šancí nedostal, navíc se zranil, ale v jeho věku má pořád týmu co dát. Navíc je jedním z mála hráčů s velmi dobrým fyzickým fondem. 


Lušovjan Martin

Střídavě oblačno. Když přišel do Hrachovce, dalo se na něm stavět. Jde dolů, ale byly zápasy, kde se dobře prezentoval. Ve Francovce mohl zvýšit na 1:3, to by se šlo lépe do šaten. Musí více potrénovat a bude zase zpět. Tři tréninky za podzim „když má blbou práci a dojíždí z Kozlovic“ je málo.


Majštiník David

Na podzim jsme řešili, jestli ho koupíme nebo počkáme do října, kdyby byl volný hráč a přestup by byl za hubičku. Police totiž vytáhly cenu hodně vysoko a to jsme nebyli schopni akceptovat. Nakonec zvítězil zdravý rozum, „bafuňáři“ z Polic slevili a v lednu doplatíme další splátku a David bude náš. Nutno říct, že jsme udělali dobře, David dobře zapadl a odehrál velmi dobré zápasy. Poslední zápas na stoperovi dává za pravdu, že je univerzální hráč. V září se stal mistrem světa v nohejbalu. Gratuluji. Půjde ještě nahoru. Dluží ale do kasy za mistra světa.


Brázdil Filip

Z náhradního brankáře se stal stabilním hráčem béčka. Fantasticky zvládl levého beka, ale pak si vyhodil rameno. Operace a přejeme brzké uzdravení.


Konvičný Martin

Odehrál v Kačicích stopera, zaskočil za Soleho a Haryho a nezklamal, jednou vykopával z prázdné branky. Má ovšem jiného koníčka než fotbal, lození po horách. Škoda, kdyby byl k dispozici, asi by se stal platným hráčem základního kádru.


Střílka Ondřej

Zatím působí v béčku ve Stříteži a tam získal cenu za nejlepšího hráče. Na tréninku velmi pracovitý. Pokud tak půjde dál, brzy se vrátí do Podlesí a vytlačí tamní gólmany. Jelikož má hostováním do 30.6. , na jaře určitě dostane šanci v „A“ týmu.


Květoň Patrik

Třikrát se oblékl do dresu Hrachovce a je vidět, že si váží toho, ten dres na sebe obléknout.


Vrána Jiří ml.

Pan Vrána na jaře občas chodil na trénink i zápas a dostal šanci. Pak se ale vytratil a nejevil zájem. V závěrečných kolech byl požádán, aby šel na lavičku, ale bez jeho zájmu. Jednou dostala přednost cesta za dívkou, na poslední zápas ve Francovce napsal, že nejede a že není doma. Dobře, omluva se přijímá, ale popíjel na chatě, taky to chápu. Měl by se trochu zamyslet, jestli bude mít vůbec zájem a bude na sobě pracovat.  Děda a táta byli jiní kanóni. Jirko, zamysli se nad sebou, jinak bude dorost konečnou.


Vaigl Matěj

V jarní přípravě a Valašské lize nejlepší střelec s Malým. Sedm gólů, to není jenom tak. Odehrál jen zápas s Horní Lidčí a neztratil se. Matěj má srdce v Hrachovci, tohle vše má po dědovi Čeňovi. Přeju mu hodně štěstí a ať se mu ve Valmezu daří, i když bychom ho rádi viděli tady doma v Hrachovci.


Cahlík Michal

Univerzál, nouzový hráč, pokud někdo onemocní nebo se zraní. Michal je vždy připraven a i přes vyšší věk má pořád co týmu dát. Když jde na hřiště, odvede stoprocentní práci i s bolavými koleny.


Novák Filip

V květnové přípravě v Kelči si přetrhl achilovku.  Na jaro už bude připraven.


Šichtář Petr

Na stáří se ze Stříteže dostal do Hrachovce, Má jen malou minutáž na hřišti, ale hned zapadne. Dříve kopáč v Zašové to brousil, ale jakmile přišel do technického mužstva, najednou fotbal umí i kombinačně. Je to samozřejmě hráči dané, jaké spoluhráče má k dispozici.


Dušan Janošek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.