Hodnocení hráčů I.

Růžička Martin

Růža se v začátku rozkoukával. Dva góly ve Vlachovicích a branka v Bylnici jdou na jeho vrub. Na druhé straně nás několikrát podržel. Ale pozor, býval to jiný Růža a výkonnostně šel dolů.


Šnajdr Radim

Stabilní hráč pravé strany, běhavý, rychlý, hrající hodně vysoko, někdy se nestihne vrátit, Dostává se svou fyzickou dispozicí do šancí, ale špatně je řeší. Když tohle vylepší, bude dobrý. O jeho fyzický fond nemám strach, připravuje se i samostatně.


Solanský Tomáš

Stálice stoperské dvojice, nebýt hrubé chyby v Bylnici, bylo by hodnocení ještě lepší. Pro vytížení v práci nemůže tolik trénovat. Pokud by více potrénoval, šel by jeho výkon hodně vysoko.


Horák Petr

Hory pro přetlak v sestavě vzal za vděk stoperské dvojici a zhostil se jí velmi dobře. Až na drobné chybičky odehrál na pozici stopera velmi dobrá utkání. Pak se zranil a do konce sezóny už do zápasů nezasáhl. Před sezónou řešil pro nabitý kádr odchod do Krhové. Měl obavy, jestli bude hrát a trošku se podělal, ale zůstal a udělal dobře.


Šafář Josef

Přišel z Baníku, první dva zápasy musel o poločasu do práce a tak střídal. V Podlesí nehrál dobře. Až šesté kolo v Kačicích ukázal, že bude platný. Doma s Viganticemi nedal Barošovi čuchnout a šel nahoru. Juřinku rozhodl jediným gólem a velmi dobře se pral ve Francovce. Tvrdost a soubojovost  jsou jeho přednosti. Když začne na jaře dávat nějaké góly navíc, bude to velmi dobré.


Brázdil Tomáš

52 let a co dál k tomu říct. Sedí na lávce, někdy odehraje pár minut a to bylo jenom třikrát. Doma s Juřinkou otrávil Vavříka a ve Francově Lhotě uhlídal Chmelu. Dál to nemá cenu komentovat.


Volek David

Po Horákovi další „posera“. Pořád mluvil o tom, že bude hrát za béčko ve Stříteži. Bez jednoho zápasu odehrál vše a je mu jedno jestli v záloze nebo na beku. Jeho výkony byly vynikající, vrchol měl ve Francově Lhotě. Pro mě je „posera“ nejlepší hráč podzimu.


Škabraha Radovan

Kapitán a má hodně dobrý vliv na tým. Navíc je to výborný trenér žáků. Levá strana obrany je zatím jeho, ale byly výkony, kdy zaostával a někdy byl na vystřídání.  Asi má trenér pro něj slabost. Už se mu nechce víc běhat, někdy hraje hodně vysoko a nestačí se vracet. S přibývajícím věkem bude muset víc hrát ze zabezpečené obrany a nabrat trochu víc fyzický fond.


Michalák Jakub

Trochu slevil z loňských výkonů, ale pořád platný hráč. Střed hřiště je jeho půda. S malým si rozumí, ale byly zápasy, kdy jsme střed hřiště neměli, třeba Juřinka.


Malý Jakub

Klíčový, rozdílový hráč, ale na rovinu, tři branky je málo na takového hráče. A teď na tvrdo, Bylnice a Vidče hráč na nic, neviditelný a špatný, velmi špatný. Kelč, Příkazy Vigy a Rožnov zase dobrý a ve Francově Lhotě nejlepší výkon. Nehrál ale proti Valmezu a Juřince a to se vyhrálo, tak konečné hodnocení není dobré. Proti loňské sezóně šel dolů, hodně dolů.


Vala Dušan
Jeho ego a sebevědomí má málokdo. Je trochu sobec, když má nahrát, tak střílí, když má vystřelit nahraje. Baví se s diváky, někdy je nesoustředěný. Ve Viganticích byl na vyhození v 15. Minutě, Ale nikdo zase nemá takovou rychlost, tvrdou ránu a jestli začne proměňovat šance, bude vynikající. Pět gólů je málo na takového bombarďáka. Ale pozor, tři zápasy byl zraněný a vždy dojel z Prahy nebo Ostravy na zápas. Toho si hodně vážím. Někteří hráči jsou jako Horák a raději jdou na ryby nebo do hospody.


Janošek Ondra

Začátek měl všelijaký, vyšlo, nevyšlo, přesto měl důvěru. V Kačicích a doma s Viganticemi byl hodně vidět. Střídání s Vigama bylo špatné řešení, tam měl hrát. Trochu ztratil z minulé sezóny, ale na jaře potrénuje a začne si víc věřit. Někdy je to o hlavě. Mladý hráč, má to ještě před sebou a bude lepší.


Orság Michal

Nejlepší střelec, dal devět gólů a střílelo mu to. Chytil se v přípravě s Poličnou a to hrál jen druhý poločas. Jak sám říká, když jsem trénoval, nepadalo to tam, teď netrénuju a padá to tam. Pozor, pořád to nebude platit, pokud na jaře nebudeš trénovat. Trochu se zklidnil, ČK se vyhnul, některé zákroky byly na hraně. Za co ho ale pochválím a to hodně, vede starší přípravku luxusně. Jeho tým má budoucnost. Jen tak dále.


Dušan Janošek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.