Závěr podzimní části

Závěrečná kola nás čekal Valmez „B“, Bylnice, Juřinka a vedoucí Francova Lhota.

Valmez jsme doma zvládli 3:2, naopak v Bylnici jsme pukli 0:2. Růžička dostal gól z 20 metrů kolem zdi.  Malý se přišel na hřiště vyprdět, Solanský, Šnajdr a Škabraha to odchodili a zbytek hrál tužku. Plný autobus díváků hráči otrávili a domů se jelo hodně trpce.

V předposledním kole jsme přivítali Juřinku a poprvé jsme nebyli favorité, tím byla Juřinka. V prvním poločasu nás soupeř přehrával, ale na to se už nebude historie ptát. Dvacet minut před koncem přišel na hřiště nemocný Josef Šafář. Pepa přišel, viděl a rozhodl. Zvítězili jsme 1:0. Hotovo.

Poslední kolo se odložilo kvůli covidu a tak se hrálo ve Francově Lhotě až 6.11. dopoledne bez Horáka, Solanského, Valy a Škabryho a v improvizované sestavě.  Stoperská dvojice Brzda a Majštiník, záloha Varga a Malý a v útoku Orság a Šafář. Předváděli jsme výbornou  hru a domácí neměli ani metr prostoru. K vítězství nám chybělo málo a tak byla remíza 2:2 zasloužená. Soupeř ukázal svoji kvalitu a v závěru jednu z akcí proměnil. Kdyby proměnili jednu ze šancí Varga, Orys nebo Bajar, jelo by se domů lépe.

Konečné třetí místo, jeden bod za Horní Lidčí a čtyřmi body za Francovou Lhotou dávají velkou naději do jarních bojů. 22 hráčů zasáhlo do zápasů a tak široký kádr nemá žádné mužstvo. Hráčům je třeba poděkovat a to jsme si dovolili luxus v podobě uvolnění Vargy Miry do Juřinky.