7. kolo – svátek fotbalu v Hrachovci

Přijely Vigantice a s nimi hvězdy Milan Baroš a Petr Bolf. V poločasu jsme vedli 2:0. Orys  mohl zvýšit, byli jsme lepší a vypadalo to na jasný zápas.

O poločasu však trenér Janošek stáhl ze hřiště dobře hrajícího Ondru Janoška a stáhl hru na pět záložníků. Během 6 minut Baroš ukázal, jak velký je hráč. Dvakrát uklidil míč do sítě. Nutno dodat, že mu nahrál střídající hráč, který 120kg a volně se potulující na levé straně si dělal, co chtěl. Vala si ve druhém poločasu udělal svůj zápas, nejen že se s hráčem nevracel a špáral se v nose. Fotbal 20 minut nehrál. V závěru šel dvakrát sám na Slováka (brankář hostů), ale vždy selhal. Tady je třeba říct, že trenér špatně vystřídal a zápas ovlivnil, ale na druhou stranu, pokud hráči selžou ve vyložených šancích - Vala, Malý, Orság, to už trenér neovlivní.

Přesto zápas s Viganticemi přinesl jenom kladné hodnocení. Bylo 350 diváků a jak po zápasu řekl pan Koryčanský Pavel, „byla to výborná kulturní a společenská akce“.