Hodnocení sezony 2021 jaro – podzim 2. část

Velmi očekávaný start podzimní sezóny začal 8.8. zápasem s Horní Lidčí. Favorizovaný Hrachovec začal zostra a v 1. poločasu si vytvořil pět tutových šancí, brankově ale vyšel naprázdno. Ve 2. poločasu hosté vyrovnali hru a 15 minut před koncem udeřili jedním z brejků. My jsme už sílu na vyrovnání neměli a tak spousta našich hráčů spadla dolů z hrušky. Byl to šok, ale dobře, že v prvním kole. Po zápasu opustil tým jeden z nejlepších hráčů přípravy Vaigl Matěj do  Valmezu a nutno podotknout, že to byl pro Matěje krok zpět.  Zápasy dorostu Valmezu nedosahují kvalit I.A třídy a tak Matěj radost z fotbalu ve Valmezu nemá.

Po nevydařeném vstupu do soutěže jsme zajeli přes kopec do Podlesí a vyhráli jednoznačně 2:5. Dvakrát se trefil Orság a další tři tutovky zazdil, ale pochválit je třeba celý tým.

Po této vydařené neděli jsme hostili Kelč a deklasovali jej 4:1. Za týden jsme cestovali do Vlachovic a ztratili dva body za remízu 4:4. Hráči asi byli vykolejení z cesty, kdy nás řidič vozil po krásách Vizovických vrchů a na zápas dorazili dvacet minut před začátkem. To, že rozhodčí nebyl ve své kůži, není výmluva, ale je třeba jmenovat i viníky ztráty. Brankář Růžička už ve třetí minutě uklouzl, zapomněl si kopačky v Ostravě a tak chytal zápas v keckách a v 19. minutě dostal gól z 25 metrů. Poločas byl 4:2 pro domácí, ve druhé půli jsme hráli my a vyrovnali. Další šance Valy, Orsága, Malého jsme nevyužili. Velká ztráta dvou bodů.

Domácí zápas s Valašskými Příkazy jsme otočili, jinak nic moc.

Další zápas s Kačicemi už jsme museli improvizovat a vytahovat hráče z širšího kádru. Po brankách Janoška a Orsága se stoperskou dvojicí Konva a Brzda jsme vyhráli 1:2. Nutno podotknout, že až v 6. kole jsme vstřelili první gól my, v předešlých pěti kolech šli do vedení vždy soupeři a my museli výsledek otáčet.