Hodnocení sezony 2021 jaro – podzim 1. část

Jaro se z důvodu nemoci covid 19 nezačalo a tak, jsme vzali za vděk soutěží nazvanou Valašská fotbalová liga. Hrálo se ve dvou skupinách a poté následovalo play-off. Náš tým po nevýrazných výsledcích skončil na 3. místě, tak mu los přihrál soupeře z Podlesí. Podle úvah měl být zápas Podlesí – Hrachovec vyvrcholením ligy a soupeři se utkali už ve čtvrtfinále. Podlesí vyhrálo 5:2 a tak Hrachovec pasovaný na největšího favorita, skončil. Utkání o 5. místo skončilo také výsledkem 2:5, jenom s tím, že jsme hráli doma a dostali lekci od Kelče. Valašská liga se nepovedla.

Co se ale podařilo, 23.5. 2021 jsme otevřeli nové šatny s širokou veřejností a to po velkém očekávání. Doufejme, že otevřené šatny, budou sloužit hlavně mládeži, která časem doplní 1. mužstvo a fotbal v Hrachovci, který má dlouhou tradici, bude pokračovat a mladí se budou angažovat a zvelebovat náš fotbalový stánek. Otevření se uskutečnilo k výročí 30 let účasti mužstva v krajských soutěžích. Přesně 20.6.1991 Hrachovec vykopal okres.

To bylo trochu z historie, ale pojďme hodnotit. Začaly přípravné zápasy a Hrachovec začal o něco lépe. Zápas s Velkými Karlovicemi 3:1 a zápas s ukrajinsým FC Ternovo 4:5 Naši hráči předvedli kvalitní výkony a diváci se začali těšit na podzimní soutěž. Na zápas si domácí ještě pozvali Poličnou a vyprovodili je 6:1. Střelecky se pobudil Orság, který soupeři nasázel hattrick a nabudil se na podzimní část. V přípravě se trefil Malý Jakub 7 krát, Vaigl Matěj 7 krát a 5 krát Orság M.

Dušan Janošek

Čtení na pokračování

otevreni_15.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.