Hodnocení jarní části 2022 2/2

19. 7. 2002: Hrachovec – Francova Lhota. Velké finále, druhý s prvním. Francovka 56 bodů, Hrachovec 54. Vítěz bere vše.

Ač jsme byli připraveni, tahali jsme za kratší konec. Francovka šla v první půli do vedení 0:1. Ve 30. minutě přišel zkrat Pryhary a po červené kartě jsme šli do deseti hráčů. Nevzdali jsme se. V druhé půli jsme tlačili, výsledkem bylo Vargovo břevno a pak soupeř trestal. V 76. minutě 0:2 a v 88. minutě 0:3.

Na pohár jsme nedosáhli a bude to dlouho bolet. Takový zápas se hraje jedenkrát za život, ale musím hráčům poděkovat, celá sezóna byla skvělá, nevyšel jen ten poslední krok. Jedem dál. S odstupem času stejně zjistím, že to byl nejvydařenější rok hrachoveckého fotbalu. Poslední zápas sledovalo 680 platících diváků, ženy a mládež do patnácti let neplatí, když vezmeme v potaz i diváky na dorost, kterých už bylo sto, tísnilo se v Hrachovci dobrých 1100 diváků a možná i více a to byl ten nejkrásnější zážitek. Taková návštěva dává jasně najevo, že se fotbal v Hrachovci nedělá špatně.

Závěrem chci poděkovat hráčům, divákům, hlavně těm skalním, za velkou podporu. V zápasech na venkovních hřištích jsme si připadali jako doma. Dále bych chtěl poděkovat sponzorům, trenérům a rodičům, kteří vodí děti do našich mládežnických týmů. Velké poděkování dále patří holkám v bufetu za skvělý servis u piva a klobásek. Dále poděkování Radkovi Vaiglovi, Josefu Šafářovi, Matěji Vaiglovi za skvělou přípravu hřiště a všeho kolem, co k tomu patří. U vstupu pak Lidce Vaiglové, Čeňovi a René Janoškovi, Martinu Vaiglovi a hráčům, co chodí na brigády. Ještě jednou všem děkuji a dovoluji si vás pozvat na podzimní část sezóny 2022. Začínáme pohárovým zápasem v Jaroslavicích.

Za fotbal: Janošek Dušan, Vaigl Radek, Kovářová Jana, Stromšík Josef

IMG_6864_2.jpg

IMG_6932_2.jpg

IMG_6933_2.jpg

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting