1964 – 1970


Do funkce předsedy je v tomto roce zvolen p. Jurečka Cyril, jednatelem p. Pelc Jaroslav, pokladníkem p. Vašica Bedřich, dalšími členy výboru se stávají p. Vaigl Antonín, p. Hrabovský Oldřich, p. Stromšík Josef, O rok později se ve funkci tajemníka objevuje Knebl Evžen, hospodářem je Janošek Ivan a novými členy se stávají Kabeláč, Rada Jiří, Janošek L., Zuzaňák St. A Pobořil L.

V tomto roce se také utváří velmi silná základna v mužstvu příchodem mladých a později klíčových hráčů základní sestavy. Byli to: Rada Eda, Janošek Luďa, Tvarůžek Josef, Vojvodík Fr., Rada J. a Grygar Miloš.

V roce 1967 se předsedou TJ stává p. Vaigl Antonín, p. Pelc J. zůstává ve funkci místopředsedy, pokladníkem je zvolen Tvarůžek Josef. Ostaní členové výboru: Kabeláč K., Knebl E., Křenek Karel, Leinfernerová Libuše a Došek L. V mužstvu se formuje pro další období velmi silný celek. Pod vedením p. Nepustila dosahuje celek výborných výsledků, jak v mistrovské soutěži, tak i na poli turnajů a pohárových utkání. Zúčastňujeme se a vítězíme na domácím hřišti ve velmi silně obsazeném turnaji. Kromě SK Hrachovec se turnaje zúčastnily družstva Vidče, Krhové a Hričova.

Za SK Hrachovec hráli: Janošek L., Rada J., Janošek I., Bauer E., Vaigl Lub., Rada E., Tvarůžek Josef, Matuštík S., Kabeláč K., Rada Jos., Vaigl Jiří, Kabeláč jos., Adámek lad., Stromšík Jos. A Matuštík J.

V roce 1968 je mužstvo posíleno o odchovance našeho oddílu, Kladoš Zd., Volek Vl., Hruboň V., Drahoňovský, Baudyš Vl. a Rada J. Téhož roku mužstvo vítězí ve IV. třídě a postupuje do III. třídy.Posilami pro další ročník ve III. třídě pro mužstvo se stali Vaigl Petr, Vašica Bedřich a Kalus Zdeněk.

V roce 1972 se vzdává funkce dlouholetý funkcionář TJ Vaigl Antonín a po něm nastupuje na období jednoho roku na místo předsedy Pobořil Josef. O rok později je do funkce předsedy zvolen Knebl Vladimír. Ostatní funkce jsou rozděleny takto: místopředseda Stromšík J., tajemník Vašica B., hospodář – Hanák. Členové: Nepustil, Tvarůžek J., Vaigl Jiří, Drahoňovský a Vrána Jar. Mužstvo si jako nováček soutěže vede celkem dobře, obsazuje celkově 9. Příčku s 18 body. Rok na to však přichází velký pokles formy a po podzimní části ročníku 1973-1974 se mužstvo ocitá s 5 body na předposledním místě soutěže a věří, že z ohroženého pásma mu pomůže zimní přestávka. Nestalo se, po zisku jediného jarního bodu se příští sezónu sejdeme ve IV. třídě. Čest hrachoveckého fotbalu zachraňují žáci, kteří vyhráli svou třídu a v závěrečné kvalifikaci o přeborníka okresu skončili na druhém místě.

Almanach_11.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.