Začátek 60-tých let

V tomto období dochází ke změnám nejen ve výboru SK, ale také na postu trenéra, kde po p. Nepustilovi přebírá trenérské žezlo dlouholetý hráč a opora SK p. Došek Ladislav. Ve funkci předsedy oddílu nastupuje p. Hrabovský O., místopředsedu se stává p. Jurečka Cyril, jednatelem p. Pelc Jaroslav, za členy výboru byli zvoleni p. Nepustil, p. Vašica a p. Hruboň Jan. V roce 1960 poprvé přihlašujeme do soutěže družstvo žáků pod vedením p. Vaigla A.

Velmi silný kádr mužstva pokračoval ve výborných výsledcích. V ročníku 1961-62, kdy vybojoval 3. místo v soutěži IV. třídy s 24 body. V tomto roce se mužstvo také zúčastňuje turnaje v Hričově, kde ve finále prohrává po dramatickém boji s pořádajícím oddílem 1:2.

Mimo fotbalu se v naší obci objevují i další sportovní odvětví. Veliké oblibě se přes zimní měsíce těší lední hokej, ve kterém naše TJ dosáhla vynikajících výsledků od oblastních až po okresní přebor. Krásný areál kluziště, sousedící s hřištěm, oddělený jen potokem, lákal především mládež a organizátory zimních karnevalů, exhibičních a estrádních utkání, které sloužily nejen ke sportu, ale především zábavě a k dobré pohodě v naší obci. Kromě fotbalu a hokeje zde působí i šachový oddíl, jenž dosahuje dobrých výsledků v oblastních soutěžích. 

Alamanach_10.jpg

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting