1991 – 1992

Oddíl kopané se znovu vrací k původnímu názvu SK Hrachovec, k mužstvům mužů – SMFŽ – I.B třída, dorostu a žáků, přihlašujeme také družstvo žen, které tvoří převážně dívky z Hrachovce a blízkého okolí pod vedením Šárky Letovancové.

Tuto sezónu oddíl zahajuje zvolením nového výbrou: předseda – Poruba Jaroslav, místopředseda – Štěpán Josef, jednatel – Krejčí Miroslav. Mužstvo mužů je doplněno hráči: Popovič I. z TJ Juřinka Kundrát J výměnou za talentovaného odchovance Markla P. do Val. Meziříčí, na hostování do TJ Branky odešli Štěpán J. a Vaigl Vl., do TJ Jarcová se vrátili Bača L. během sezóny mužstvo doplňují i dorostenci Vrána Jiří a Pobořil J.

Po podzimní části přezimujeme na devátém místě, což neodpovídá výkonům a možnostem mužstva. Příprava na jarní sezónu začíná vítězstvím na zimním turnaji a vrcholí soustředěním na Bacově. Mužstvo opouští Janošek R. (ZVS) a dočasně Kolínek P. I přes toto oslabení mužstvo v jarní části dosahuje dobrých výkonů. Dobrých výsledků dosahují také družstva dorostu, žáků a žen, což je výsledkem dobré a poctivé práce celého oddílu SK Hrachovec.

Almanach_25.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.