1990 – 1991 vrchol fotbalu v Hrachovci

Mužstvo je posíleno o hráče Kolínka z Nedašova, Ondrušáka z Val. Meziříčí a odchovance Dernera J., Janoška R. a Tvarůžka J.

Podzimní část po přípravných turnajích v Nedašově, Třeštině, Hrachovci a pěti přípravných zápasech zahajujeme skvělými výkony. Stávající kolektiv je skvěle sehrán a tvoří vynikající partu, o čemž svědčí jak činnost výboru, tak účast hráčů na trénincích. Výsledkem je druhé místo po podzimní části soutěže s devatenácti body a skóre 31:18 za vedoucím Ratibořem. Svou přízeň nám dávají najevo i diváci, kteří nám fandí nejen v domácím prostředí. Zimní příprava byla zaměřena na získání přeborníka okresu. Výbor nám zajistil týdenní soustředění s pomocí Cihelny hrachovec na Bacově, kde se o nás jako každým rokem skvěle staral „provianťák“ Milan Hruboň. Po výborných výsledcích v přípravných zápasech a následujících mistrovských utkáních se nám vytyčený cíl podařilo splnit se ziskem 35 bodů a skóre 56:36.  I přes první místo v okresním přeboru následovala reorganizace, kde postupovalo prvních osm mužstev a kterou jsme se cítili poškozeni.
Ukončením tohoto soutěžního ročníku se s aktivní činností rozloučili – Cahlík B., Tvarůžek Jiří, Konvičný Josef.

Kádr postupujícího mužstva tvořili: trenéři – Kuběna, Konvičný, vedoucí  - Janošek L., Masér – Rada Jiří a hráči – Vaigl Jar., Vaigl Vl., Tvarůžek Jiří, Krejčí M., Vrána J., Bačqa L., Ondrušák L., Kovařík P., Derner J., Tvarůžek Jar., Janošek Duš., Janošek R., Janošek M., Kolínek P., Kovář Fr., Cahlík B. a Štěpán J.

Almanach_21.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.